Uwaga Ostrzeżenie: Istnieje możliwość zapisu pliku konfiguracyjnego w lokalizacji: /home/lukastelecom/ftp/oscGold_2_FREE/includes/configure.php. Istnieje ryzyko zagrożenia pracy systemu - zmień uprawnienia dla tego pliku.
wyprzedaż Lukas-telecom Moje konto  
  Katalog » światłowody Moje konto     
Kategorie
Producenci
Reklama
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Zaawansowane
Informacje
Regulamin
Kontakt
Dostawa
Mapa Sklepu
Katalog produktów
Waluty
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 1 Gość
 online.
światłowody, patchcordy światłowodowe, LC-LC, E2000
Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji) Stron:  1 
 Dostępność   Ilość   MAX ilość   Producent   Nazwa+   Foto   Cena 
Dostępny   4   0      Kabel krosowy światlowodowy SC ST 
Kabel krosowy światlowodowy SC ST
  44,00 zł 
Kabel krosowy światłowodowy długość 1m MM 50/125 duplex złącze A: SC złącze B: ST 
Dostępny   8   0      kabel krosowy światłowodowy E2000_E2000 
kabel krosowy światłowodowy E2000_E2000
  86,00 zł 
Kabel krosowy światłowodowy długość 2m Simplex jednomodowy 10/125 złącze A: E2000/APC złącze B: E2000/APC 
Dostępny   2   0      kabel krosowy światłowodowy E2000_SC 
kabel krosowy światłowodowy E2000_SC
  45,00 zł 
kabel krosowy światłowodowy długośc 2m Duplex średnica rdzenia 10/125 złącze A: E200/Apc złączeB: SC 
Dostępny   3   0      kabel krosowy światłowodowy LC-SC 
kabel krosowy światłowodowy LC-SC
  14,00 zł 
Kabel Krosowy światłowodowy długość: 1m DUPLEX MM 50/125 LC-SC 
Dostępny   2   0      Kabel krosowy światłowodowy MT-RJ ST 
Kabel krosowy światłowodowy MT-RJ ST
  50,00 zł 
Kabel światłowodowy MT-RJ ST długość 1m Multimode 62,5/125 złącze A: MT-RJ złącze B: 2xST 
Dostępny   2   0      Kabel krosowy światłowodowy MT-RJ_ST 
Kabel krosowy światłowodowy MT-RJ_ST
  52,00 zł 
Kabel krosowy światlowodowy MT-RJ  2ST długość 2m Multimode 62,5/125 Duplex złacze A: MT-RJ złącze B: 2xST 
Dostępny   1   0      kabel krosowy światłowodowy SC/MT-RJ 
kabel krosowy światłowodowy SC/MT-RJ
  50,00 zł 
Kabel krosowy światłowodowy MM 62,5/125 Duplex długość : 1m złącze A: 2xSC złącze B: MT-RJ 
Dostępny   4   0      pigtail 2m 50/125 MT-RJ 
pigtail 2m 50/125  MT-RJ
  27,00 zł 
Pigtail światłowodowy 2m długości, dwa włókna o srednicy 50/125, wtyk MT-RJ 
Wyświetlanie od 1 do 8 (z 8 pozycji) Stron:  1 
  15 listopad 2019     105132 wywołań od 27 maj 2006  
Powered by 2007 oscGold